Moc obliczeniowa układu A14 odgrywa tutaj decydującą rolę

Moc obliczeniowa układu A14 odgrywa tutaj decydującą rolę

0 40

Moc obliczeniowa układu A14 odgrywa tutaj decydującą rolę

Grupa bierze również pod uwagę, że mniejsze i lżejsze opakowanie oznacza, że ​​na palecie można przetransportować o 70 procent więcej pudeł. To również oszczędza miliony Apple i ma małą dodatkową firmę: oddzielna ładowarka kosztuje dobre 24 euro.

Producent iPhone’a do tej pory ignorował nowatorskie formy konkurencji, takie jak składane smartfony Samsunga, Huawei czy Motoroli. Jego pomysły na innowacje widać przede wszystkim w dwóch modelach Pro. Droższe urządzenia Pro miały już jeszcze jeden aparat z teleobiektywem. W przypadku iPhone’a 12 Pro Max Apple zaimplementował również stabilizację obrazu, w której czujnik zamiast obiektywu waha się w celu kompensacji drgań. Modele Pro mogą również nagrywać i edytować filmy o szczególnie wysokim kontraście z technologią HDR. Firma Apple opracowała własny format RAW dla fotografów, który łączy bogate informacje o świetle, ważne dla profesjonalistów, z programowym przetwarzaniem obrazu.

Pro-iPhone’y mają teraz również radar laserowy (LiDAR), który można również znaleźć w wielu samochodach autonomicznych. Mierzy odległości za pomocą niewidzialnej wiązki lasera. Na przykład aparat może zmierzyć odległość do obiektu w ciemnym otoczeniu i ustawić ostrość obiektywu. Jednak technologia ta może być również przydatna w tzw. Rzeczywistości rozszerzonej. Treść cyfrowa jest mieszana z rzeczywistym otoczeniem na ekranie.

Tak jak poprzednio, iPhone 12 Pro jest dostępny w dwóch rozmiarach – ale teraz ekrany zostały nieco rozszerzone. Od 5,8 do 6,1 cala dla mniejszego modelu i od 6,5 do 6,7 cala dla Pro Max. Apple pozostawia cenę początkową na poziomie 1120 euro i 1217,50 euro dla większej wersji.

Wszystkie cztery modele korzystają z innowacji: dzięki nanotechnologii szkło wyświetlacza iPhone’a 12 powinno być znacznie bardziej odporne niż wcześniej, jak ogłosił Apple. Jest cztery razy bardziej prawdopodobne, że nowe szkło przetrwa upadki bez szwanku.

Oprócz iPhone’a 12 z 6,1-calowym wyświetlaczem za dobre 876 euro, standardowa wersja jest teraz również mini modelem z 5,4-calowym ekranem za około 780 euro. Inni dostawcy, tacy jak Samsung, wycinali w podobny sposób swoje serie modeli.

Nowy system obiektywów ma poprawić jakość zdjęć w kiepskich warunkach oświetleniowych – dodatkowo zdjęcia są poprawiane programowo, jak to jest obecnie w zwyczaju. Moc obliczeniowa układu A14 odgrywa tutaj decydującą rolę.

Nowa generacja telefonów Apple nie została zaprezentowana we wrześniu jak zwykle z powodu kryzysu Corona. Wiosną, kiedy faktycznie konieczna była ścisła koordynacja z dostawcami w Chinach, inżynierowie Apple nie mogli polecieć do Chin. Ponadto zakłady produkcyjne Foxconn i innych partnerów Apple były zamknięte na tygodnie.

Apple chce skorzystać z tańszego modelu, aby uzyskać większy udział w rynku w branży głośników sieciowych w porównaniu z rywalami, takimi jak Google i Amazon. HomePod Mini będzie kosztował w Niemczech 96,50 euro, jak ogłosiła we wtorek firma iPhone. Tym samym Apple schodzi do poziomu cenowego konkurencyjnych modeli – podczas gdy pierwszy HomePod do niedawna był znacznie droższy i wynosił około 300 euro. HomePod Mini jest okrągły jak mała kula – jest to kształt, na który ostatnio zmienił Amazon dzięki swoim udanym głośnikom Echo z asystentem głosowym Alexa.

WhatsApp umożliwia użytkownikom blokowanie kontaktów. Tutaj możesz dowiedzieć się, jak postępować, jeśli chcesz kogoś zablokować – i co to dokładnie oznacza dla Ciebie i zablokowanego kontaktu.

Dziewięć prostych sztuczek WhatsApp, które powinieneś wiedzieć
Seria zdjęć składająca się z 20 zdjęć

Blokuj kontakty WhatsApp: w systemie Android i iOS

Blokowanie kontaktu działa prawie tak samo na telefonach z Androidem i iPhone’ach Apple: otwórz WhatsApp i przejdź do menu "Ustawienia". Stuknij w "Konto", a potem dalej "Prywatność" i wreszcie włączony "Zablokowane kontakty" (Android) lub na "Zablokowany" (iPhone).https://yourpillstore.com/pl/idealica/ Wszystkie zablokowane przez Ciebie kontakty WhatsApp są wymienione w tym podmenu.

Możesz zablokować dodatkowe kontakty za pomocą "Dodaj"Ikona w prawym górnym rogu (Android) lub za pomocą polecenia "Dodaj kontakt" (iPhone). W tym menu możesz też cofnąć całość. Aby to zrobić, wybierz odpowiedni kontakt z listy i zatwierdź go. 

Jak się dowiedzieć, kto Cię blokuje na WhatsApp
Seria zdjęć z 3 zdjęciami

Zablokowany w WhatsApp: co to znaczy?

Jeśli zablokowałeś kogoś w WhatsApp, Messenger nie będzie już dostarczał jego wiadomości. W związku z tym zablokowana osoba widzi tylko jeden znacznik wyboru po wysłaniu wiadomości, nigdy dwa dla "dostarczone". Kontakt nie może również wyświetlać raportów o stanie ani aktualizacji zdjęć profilowych. Zablokowany użytkownik nie widzi również, czy jesteś online i kiedy ostatnio byłeś online. 

WhatsApp: Czy zablokowane kontakty mogą zobaczyć moje zdjęcie profilowe? Irytujące łańcuszki: nie daj się nabrać na te żarty WhatsApp Zarządzanie pamięcią: Nowa funkcja WhatsApp jest już dostępna

Z drugiej strony nie możesz już powiadomić kontaktu ani zadzwonić. Pamiętaj również, że blokowanie nie usuwa użytkownika z Twoich kontaktów WhatsApp. Aby to zrobić, usuń odpowiedni kontakt z globalnej listy kontaktów telefonu.

Wykorzystane źródła: własne archiwum Recherchet-online.de

To już oficjalne: 13 października Apple organizuje kolejne wydarzenie. Znany przeciek z Apple, Evan Blass, opublikował teraz zdjęcia, które mogą być prawdziwe. Przedstawiamy przegląd tego, czego można się spodziewać po przemówieniu. 

Nowy iPhone SE w teście praktycznym
Seria zdjęć składająca się z 8 zdjęć

Apple zaprosił prasę na wtorek na imprezę sprzętową. Zbliża się prezentacja nowych modeli iPhone’a. Tutaj możesz śledzić transmisję na żywo. Rozpoczyna się o 19:00 czasu niemieckiego. 

Zespół redakcyjny t-online również otrzymał to zaproszenie i będzie relacjonował wydarzenie na żywo: 

Jak zwykle niewiele mówi: motto "Cześć, prędkość." powinno bardzo prawdopodobne, że nowe smartfony Apple obsługują szybką transmisję danych 5G. Według większości ekspertów przynajmniej ta informacja jest uważana za bezpieczną. 

Wszystkie dalsze szczegóły dotyczące nadchodzących iPhone’ów można znaleźć tutaj, w sekcji wiadomości i plotek.

Evan Blass publikuje zdjęcia: czy to nowe iPhone’y?

Już na kilka godzin przed rozpoczęciem imprezy Apple, na której zapewne zostaną zaprezentowane nowe iPhone’y, prawdziwe zdjęcia urządzeń mogły już zostać upublicznione. Wyciekający Evan Blass umieścił teraz renderowane obrazy ze wszystkich oczekiwanych iPhone’ów online. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak, jakby mogły pochodzić od Apple.

Czy to nowy iPhone 12 Pro? (Źródło: Evan Blass / głos)

Blass pokazuje wszystkie oczekiwane urządzenia w prawdopodobnie wszystkich kolorach: iPhone 12 mini i iPhone 12 w kolorze czarnym, niebieskim, miętowym, czerwonym i białym. IPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max w kolorze niebieskim, złotym, grafitowym i srebrnym.

Zdjęcia nie zdradzają jednak jednego: Jak iPhone’y wyglądają z boku – i to jest właściwie najciekawszy widok, bo boki powinny być teraz znowu płaskie, jak iPhone 4 i 5. Na samym wydarzeniu Apple prawdopodobnie będzie więcej do zobaczenia.

Czy nowy iPhone 12 mini jest również w kolorze zielonym i niebieskim?

Fakt, że Apple chce wprowadzić łącznie cztery nowe modele iPhone’a, jest przesądzony wśród wtajemniczonych. Najmniejszym i najtańszym smartfonem będzie iPhone 12 mini. Podobnie jak iPhone 11, urządzenie prawdopodobnie pojawi się na rynku w raczej nietypowych kolorach. Kanał YouTube Everything Apple Pro stworzył teraz komputerową wizualizację nowego iPhone’a 12 mini i włączył również dwa nowe kolory iPada Air: jasnozielony i jasnoniebieski.

Jednak kilka miesięcy temu pojawiły się plotki o innych kolorach: pomarańczowym, nowym odcieniu fioletu i jasnoniebieskim. Apple ujawni dopiero we wtorek, jakie będą faktycznie kolory.

Pojawił się pierwszy test porównawczy iPada Air

Od kilku dni pojawiają się wstępne oznaki tego, jak szybki może być procesor nowego iPhone’a 12: Leaker Ice Universe opublikował na Twitterze wyniki programu do pomiaru wydajności Geekbench, które podobno pochodzą z nowego iPada Air. Apple przedstawił to już we wrześniu – ale jeszcze nie dostarczył.

Pojawiły się pierwsze wyniki Geekbench 5 A14, jednordzeniowy 1583, wielordzeniowy 4198, wciąż król. pic.twitter.com/HXMgEfjSuW

– Lodowy wszechświat (@UniverseIce) 3 października 2020 r

Wynik jest również interesujący dla wszystkich fanów iPhone’a, ponieważ procesor A14, który jest używany w iPadzie Air, najprawdopodobniej znajdzie się również w nowym iPhonie 12. A13 w aktualnym topowym modelu, iPhone 11 Pro, uzyskał wynik na poziomie jednego rdzenia 1339 punktów, a wynik wielordzeniowy 3122. Oznacza to, że A14 znacznie się poprawia, zwłaszcza przy korzystaniu z wielu rdzeni.

Obecnie nie jest jasne, czy wartości A14 z iPada Air są faktycznie porównywalne z tymi z iPhone’a 12. 

Czy Apple przynosi HomePod mini i nowe słuchawki?

Apple powinno używać daty do prezentowania innych urządzeń. Według raportu agencji wywiadu finansowego Bloomberg, Apple zaczął usuwać urządzenia audio od niektórych producentów z obszarów sprzedażowych sklepów Apple.

Może to świadczyć o tym, że oprócz iPhone’a zaprezentowane zostaną także urządzenia audio, więc konkluzja. Jednym z produktów może być AirPods Studio. To rzekoma nazwa pierwszych słuchawek nausznych od Apple. Można je znaleźć w górnym segmencie cenowym od 300 do 400 euro. 

Ponadto obserwatorzy spodziewają się wprowadzenia HomePod mini. Sam HomePod, pierwszy inteligentny głośnik Apple, był chwalony za dźwięk w wielu testach, ale przy cenie detalicznej 329 euro jest znacznie droższy od produktów konkurencji. Znawcy branży uważają, że HomePod mini można zaprojektować nieco mniej wyszukane i zamiast tego wsuwać do przedziału cenowego 200 euro.

iPhone 12 z mniejszą pamięcią

Mówi się, że Apple zaplanował łącznie cztery nowe modele iPhone’a. Dwa topowe modele będą wzorowane na swoich poprzednikach i będą nazywać się iPhone 12 Pro i Pro Max. Mówi się, że rozmiary wyświetlacza to 6,1 cala i 6,7 cala. Oprócz tego powinien pojawić się standardowy model iPhone’a 12 z 6,1 cala oraz wersja mini z 5,4 cala. 

Ceny zaczynają się od 650 USD i dochodzą do 1400 USD, według Apple Rumours. Decyduje tu nie tylko model, ale także konfiguracja pamięci. Jeśli ceny są odpowiednie, oznaczałoby to przynajmniej niewielką zniżkę. Najtańszy iPhone kosztuje obecnie 1699 USD, a najdroższy iPhone 11 Pro Max z maksymalną pamięcią to 1449 USD.

Ceny w Niemczech to obecnie 799 euro jako cena podstawowa i 1649 euro za najdroższe urządzenie – jeśli pominie się obniżkę podatku VAT. Można sobie wyobrazić, że Apple obniży te ceny o 50 euro również w Niemczech.

Podobno Apple chce wyposażyć tanie urządzenia w 64 gigabajty, 128 czy 256 GB. Wersję Pro można zamówić z 128 do 512 GB – wcześniej najtańsze urządzenie Pro było wyposażone tylko w 64 GB.

⚡️iPhone 12 CENA Mam ✅✅✅ – 12 mini (5,4 cala): 64 GB 649128 GB 699256 GB 799 USD – 12 USD (6,1 cala): 64 GB 749128 GB 79925 USD 6 GB 899 USD – 12 Pro (6,1 cala): 128 GB 999256 GB 1099512 GB 1299 USD – 12 GB Pro Max (6,7 cala): 128 GB 1099256 GB 11995 USD 12 GB 1399 USD

– Apple RUMORs (@ a_rumors1111) 1 października 2020 r

Tylko iPhone 13 powinien przynosić ekran 120 Hz

Analityk ekranowy Ross Young podzielił się na Twitterze różnymi prognozami dotyczącymi przyszłorocznego iPhone’a. W nadchodzącym roku wszystkie cztery modele iPhone’a prawdopodobnie otrzymają wyświetlacz OLED. Dodatkowo modele Pro otrzymają technologię ProMotion, czyli zmienną częstotliwość odświeżania do 120 Hz.

Początkowo podejrzewano, że iPhone 12 ma wyświetlacz 120 Hz. Eksperci są teraz pewni, że Apple zintegruje to z iPhonem dopiero w nadchodzącym roku.

Kolejna informacja dotyczy następcy iPhone’a SE. Zostanie wprowadzony na rynek najwcześniej wiosną 2021 roku i nadal nie będzie miał ani wyświetlacza OLED, ani rozpoznawania twarzy Face ID. 

Brak słuchawek Apple EarPods w pudełku iPhone’a 12?

W zestawie iPhone’a 12 prawdopodobnie zabraknie słuchawek kablowych Apple EarPods. Wskazuje na to tekst opisu w wersji beta iOS 14.2. To raporty "MacRumors".

Do tej pory Apple pisał, że najlepiej byłoby, gdyby użytkownicy korzystali z zestawu głośnomówiącego, słuchawek lub podobnych akcesoriów zapewniających ochronę przed tzw. Energią wysokich częstotliwości – czyli promieniowaniem. Ten tekst nie zmienił się w poprzedniej wersji iOS. Jednak w iOS 14.2 brakuje tego słowa "w zestawie" przed słuchawkami.

Analitycy Apple, tacy jak Ming-Chi Kuo, już wcześniej podejrzewali, że Apple prawdopodobnie obejdzie się bez słuchawek i zasilacza w pakiecie dla swoich nowych iPhone’ów. Brakujące urządzenia mają zniwelować wyższe koszty spowodowane przez chipy 5G w nowych iPhone’ach. Niektórzy eksperci uważają, że Apple zamiast tego zawiąże szczególnie tanią ofertę AirPods z nowym iPhonem.

Nowe plotki Apple: Kiedy iPhone 12 powinien się pojawić Ocena serwisu eBay: Ile wart jest Twój stary iPhone Koronawirus na powierzchniach: Jak prawidłowo zdezynfekować smartfon

Jednak wszystkie dotychczas publikowane informacje to plotki i spekulacje. Sam Apple nie potwierdził danych.

Wykorzystane źródła: ntv: "Gdzie właściwie jest iPhone 12?"MacRumors.com: "iOS 14.2 sugeruje, że Apple nie włączy słuchawek EarPods do zestawu z iPhonem 12"Notebookcheck.com: "Wyciek: Apple iPhone 12 mini ma tylko 64 GB pamięci, iPhone 12 Pro zaczyna się od więcej"pokaż więcej źródeł mniej źródeł

Są cięższe, droższe i może nie tak szykowne, jak ich kompaktowe odpowiedniki: cyfrowe lustrzanki jednoobiektywowe (DSLR). Ale ich zalety w porównaniu z kompaktowymi aparatami cyfrowymi są niezaprzeczalne – na przykład znacznie lepsza jakość obrazu nawet w kiepskich warunkach oświetleniowych i ich duża prędkość, prawdziwa "migawka"Umiejętności. Modele w średnim przedziale cenowym od 800 euro oferują szczególną wszechstronność i solidną obudowę. Testerzy Świat PC poznaj najlepszych przedstawicieli tej klasy.

Przedział cenowy: wszystko od początkujących do profesjonalistów

Jeszcze kilka lat temu lustrzanki były głównie drogie, ale gwałtowny spadek cen zaowocował w międzyczasie trzema kategoriami cenowymi. Podstawowe lustrzanki cyfrowe, takie jak Canon EOS 1000D, są dostępne z obiektywem za około 700 euro. Są szczególnie łatwe w użyciu i mają wiele trybów automatycznych, programów motywów i innych pomocy, które ułatwiają fotografowanie. Z drugiej strony obudowa i zaczep bagnetowy są często wykonane z tworzywa sztucznego – co nie każdemu przypadnie do gustu.

SIMILAR ARTICLES

0 10